Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

50-lecie ROD "Relaks" w Brzesku - 13.10.2017

W dniu 07.10.2017 roku odbyły się uroczystości 50-lecia powstania Rodzinnego Ogrodu Działkowego „RELAKS” w Brzesku. W uroczystościach wzięli udział zaproszeni goście m.in. z-ca Burmistrza miasta Brzesko Jerzy Tyrkiel, przedstawiciel Okręgowego Zarządu Małopolski PZD w Krakowie Piotr Kamysz - jednocześnie Prezes ROD „Pod Dębami” w Brzesku, Henryk Rakowski Prezes ROD „Podegrodzie” i inni goście.

Uroczystość 50-lecia istnienia naszego ogrodu zbiegła się z jubileuszem 120-lecia istnienia ogrodnictwa w Polsce, co tym bardziej uświetniło obchody naszego jubileuszu.

Otwarcia jubileuszu dokonał Prezes ROD „Relaks” Grzegorz Adamczyk, który po przywitaniu gości w kilku zdaniach przedstawił historię ogrodu. Następnie po otrzymaniu gratulacji od najwyższych władz PZD i OZM (okolicznościowych dyplomów oraz pucharów) oraz listu gratulacyjnego od Burmistrza miasta Brzesko wręczył medale „Zasłużonego Działkowca” oraz okolicznościowe dyplomy przybyłym na uroczystość działkowcom.

Przy okazji naszych uroczystości prezes ROD „Podegrodzie” Henryk Rakowski otrzymał okolicznościowy medal nadany przez PZD za 35 lat sprawowania funkcji Prezesa ROD.

Dziękując wszystkim za przybycie oraz życząc dużo zdrowia i wszelakiej radości z uprawy swoich działek Prezes Grzegorz Adamczyk zaprosił do zabawy.

Opracował: Grzegorz Adamczyk, prezes zarządu ROD "Relaks" w Brzesku

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.