Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Jubileusz 45-lecia ROD „Konwalia” w Radomiu - 11.10.2017

ROD „Konwalia” w Radomiu świętował w tym roku jubileusz 45-lecia. W uroczystości uczestniczyła posłanka na Sejm RP Pani Anna Maria Białkowska oraz reprezentująca Delegaturę Rejonową PZD OM w Radomiu Pani Barbara Fryczkowska. ROD otrzymał z tej okazji puchar ufundowany przez Prezydium OM w Warszawie oraz dyplomy. Pani Prezes Iwona Izydorska wyróżniona została dyplomem PZD z okazji Jubileuszu 120 lat ogrodów działkowych w Polsce.

Liczni działkowcy za pracę na rzecz ogrodu otrzymali z rąk Pani Prezes dyplomy i upominki. Podczas uroczystości wystąpił amatorski teatr „Proscenium”, który przedstawił humoreską pt. „Majowe ksiuty z Temidą.” Występ zachwycił wszystkich, a aktorzy nagrodzeni zostali gromkimi brawami.

Działkowcy tańczyli przy muzyce w wykonaniu zespołu „Smile” i wokalisty p. Krzysztofa Kasendry. Dla dzieci zorganizowano konkurs rysunkowy pod hasłem „Wymarzona działka babci i dziadka lub rodziców”. Ucztowano przy pieczonej kiełbasce z grilla, smalcu ze skwarkami i kiszonych ogórkach oraz piwie. Na zakończenie poczęstowano wszystkich jubileuszowym tortem owocowym.

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.