Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Dzień Działkowca w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym im. Wł. Sikorskiego w Pile - 05.10.2017

W sobotę 16 września 2017 roku na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Wł. Sikorskiego w Pile świętowano Dzień Działkowca połączony z zakończeniem sezonu ogrodowego. Impreza odbyła się pod patronatem Starosty Pilskiego. Prezes i członkowie Zarządu ROD na świętowanie zaprosili Prezesa Okręgowego Zarządu PZD w Pile Mariana Praczyka, Starostę Pilskiego Eligiusza Komarowskiego oraz Prezesów Czesława Wiśniewskiego z ROD „Za Parkiem” i Ryszarda Grzelaka z ROD „Malwa”.


Oficjalną część uroczystości rozpoczął prezes Tadeusz Truty przypominając wszystkim zebranym, że w tym roku działkowcy świętują 120 lat Ogrodnictwa Działkowego w Polsce, zapoznał przybyłych na uroczystość z historią powstania ogrodu oraz o osiągnięciach, które zostały zrealizowane w ostatnim okresie czasu. Następnie głos zabrał prezes OZ PZD Marian Praczyk, który przypomniał o historii ruchu działkowego w naszym okręgu jak i w Polsce.
Podczas świętowania towarzyszyła piękna aura, zabawa trwała przy dobrej muzyce do późnych godzin wieczornych. Działkowcom dziękujemy za uczestnictwo i stworzenie cudownej atmosfery i zapraszamy wszystkich członków i ich najbliższych już za rok.

TT

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.