Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Dzień Działkowca i Jubileusz 45-lecia ROD „Wilanów” w Warszawie - 21.09.2017

W dniu 09. 09. 2017 r. na terenie ogrodu ROD „Wilanów” w Warszawie odbyły się uroczystości związane z Jubileuszem 45-lecia powstania ogrodu, razem z obchodami Dnia Działkowca i obchodami 120-lecia ogrodnictwa działkowego w Polsce. Patronat nad obchodami objął Burmistrz Dzielnicy Wilanów i Urząd Dzielnicy Wilanów.

 

Ogród otrzymał pamiątkowe dyplomy i puchary z KR PZD i OZM PZD. Swoją obecnością zaszczycili nas: Burmistrz Dzielnicy Wilanów p. Ludwik Rakowski,Wiceprezes Krajowej Rady PZD p. Stanisław Zawadka, przedstawiciel OZM PZD p. Mariusz Gaj. Obecni byli również przedstawiciele Komisariatu Policji z Wilanowa, Straż Pożarna, Pani z firmy Sita-Suez Polska.

Zasłużonym działkowcom wręczone zostały złote i srebrne odznaki -Zasłużony Działkowiec oraz przyznane przez KR PZD odznaki – Zasłużony dla PZD oraz dyplomy i medal z okazji 120-lecia Ogrodnictwa Działkowego w Polsce. Gry i zabawy dla dzieci prowadziła grupa animatorów, do dyspozycji dzieciaków był również wóz bojowy Straży Pożarnej. ZUS zorganizował stanowisko przy którym udzielano porad emerytalno – rentowych. Stanowisko cieszyło się dużym powodzeniem.

Dzieci z TPD przy ul. Konduktorskiej pochwaliły się własnoręcznie wykonanymi rysunkami i ceramiką.

 

Dla gości i działkowiczów przygotowano wojskową grochówkę, smalec z ogórkiem małosolnym i bogato zaopatrzony grill w kaszankę i kiełbaski.

Imprezę prowadził Andrzej Frajdt, wystąpił zespół wokalny „Partita”, a pogoda i humory dopisywały naszym działkowcom.

 

Zarząd ROD Wilanów

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio