Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Dzień Działkowca w ROD „Na Horyzoncie” w Gryfowie Śląskim - 20.09.2017

W sobotę 9 września 2017 roku w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym "Na Horyzoncie" w Gryfowie Śląskim tradycyjnie obchodziliśmy Dzień Działkowca, na który przybyli licznie działkowcy z rodzinami.

Święto to od wielu lat zapisuje się w historii ogrodu. Atrakcją świętowania była wystawa najbardziej okazałych plonów i liczne konkursy, które prowadził DJ Mariusz. Prawie każdy uczestnik konkursów otrzymał drobne upominki ufundowane przez Zarząd ROD.

Jak co roku dyplomami i nagrodami rzeczowymi zostali nagrodzeni działkowcy za wzorowe działki: w dwóch kategoriach - najlepiej zagospodarowana działka oraz działka rekreacyjna. Tradycyjnie podano kiełbaski i kaszankę z grilla oraz nowość- zupę po " Meksykańsku".

Starannie utrzymane części warzywne, ukwiecone mnóstwem kwiatów rabaty, wypielęgnowane trawniki sprawiają, że działkowcy z przyjemnością spędzają tu wolny czas ze swoimi rodzinami. Rodzinne ogrody działkowe zapewniają swoim członkom możliwość aktywnego wypoczynku w zdrowym otoczeniu i prowadzenie upraw ogrodowych na własne potrzeby.

Wspólne pieczenie kiełbasek, świetna oprawa muzyczna i tańce stworzyły rodzinną atmosferę na świeżym powietrzu. Wspaniała zabawa, rozmowy przy wspólnym stole długo jeszcze przypominać będą mile spędzony czas.

 

Prezes ROD „Na Horyzoncie”
w Gryfowie Śląskim
Arkadiusz Cichoń

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.