Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Działkowcy okręgu pilskiego na dożynkach - 06.09.2017

Kolejny rok działkowcy z okręgu pilskiego uczestniczyli w dożynkach powiatowo-gminnych i gminnych prezentując swoje plony i kosze z kwiatami. W dniu 2 września na dożynkach Gminy Trzcianka w m. Runowo działkowców prezentowali: Marian Praczyk, Prezes Okręgowego Zarządu PZD w Pile i Zygmunt Czarny, Przewodniczący Kolegium Prezesów m. Trzcianki. 

W dożynkach Gminy Rogoźno w m. Gościejewo uczestniczyli Andrzej Skomurski członek Prezydium OZ PZD w Pile i Prezes ROD im. Przemysława oraz delegacje z ROD „Czerwony Mak” i im. K. Marcinkowskiego w Rogoźnie.

3 września na dożynkach powiatu pilskiego w m. Białośliwie uczestniczyła piętnastoosobowa delegacja działkowców reprezentująca miasto Piłę na czele z Marią Fojt Wiceprezes Okręgowego Zarządu PZD w Pile i Czesławem Wiśniewskim Przewodniczącym Kolegium Prezesów w Pile. Wystawiono poczet sztandarowy.

Na dożynkach powiatowo-gminnych pow. wągrowieckiego w m. Siedleczko kosze dożynkowe reprezentowali: Joanna Juszczyk Prezes ROD „Kolejarz”, Zofia Sobecka z ROD „Nad Nielbą” oraz Jan Białkowski z ROD im. Sz. Wachowiaka.

Dożynki powiatowo-gminne pow. czarnkowsko-trzcianeckiego odbyły się w m. Huta Szklana. Kosze dożynkowe wystawiły rodzinne ogrody działkowe  z Czarnkowa i Krzyża Wlkp. Wraz z prezesami ROD w dożynkach udział wzięli Marian Praczyk Prezes OZ PZD w Pile, Zygmunt Czarny i Stanisław Lemieszka członkowie Prezydium OZ i Wojciech Urban Przewodniczący Okręgowej Komisji Rewizyjnej PZD.

Wszyscy uczestnicy otrzymali podziękowania, gratulacje i dyplomy od władz administracyjno-samorządowych za udział w uroczystościach dożynkowych.

AK

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.