Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

35-lecie ROD Tulipan w Gorzowie Wielkopolskim - 04.09.2017

12 sierpnia 2017 roku w ROD TULIPAN w Gorzowie Wielkopolskim wraz z działkowcami i ich rodzinami świętowaliśmy kolejną rocznicę, tym razem 35 lecie! Z okazji Jubileuszu obchody były wyjątkowo uroczyste, a nasi działkowcy mieli wyjątkowy powód do dumy. Dzisiejszy jubileusz to nie tylko okazja, ale przede wszystkim powód do świętowania. 

Po 35 latach nasz ogród nieustannie się rozwija. Wszystko to kosztowało wiele wspólnego wysiłku, zaangażowania i energii kilku pokoleń. Dlatego z tego miejsca składamy wielkie podziękowania wszystkim naszym działkowcom i ich rodzinom. Tym, którzy nie ustawali w podejmowaniu wyzwań uczestnicząc w konkursach by ustanowić najwyższe standardy estetyczne działek, którzy walczyli o ogrody by mogły istnieć, którzy troszczyli się o integrację naszego środowiska oraz Ci, którzy z dobrego serca wspomagali nas w tym, żeby inni mogli się bawić i czuć tak jak nigdzie indziej. Podczas wydarzenia Pan Prezes OZ Piotr Wilms gratulował działkowcom zarówno 35-lecia naszego ogrodu jak i jubileuszu 120 lat ogrodnictwa działkowego w Polsce.

Wręczył też na ręce Prezes ROD Bożeny Zygmuntowicz okolicznościowe puchary i dyplomy w imieniu Pana Prezesa Krajowej Rady PZD Eugeniusza Kondrackiego jak i Okręgowego Zarządu. Wręczono odznaki „Zasłużony działkowiec” oraz okolicznościowe puchary i dyplomy za dotychczasową działalność na rzecz ogrodów. Wyróżnieni zostali działkowcy, którzy w ostatnich kilku a nawet kilkunastu latach wyróżniali się w pracy na rzecz naszej wspólnej społeczności. To dzięki nim i dla nich w ROD TULIPAN w Gorzowie Wielkopolskim prowadzone są różne projekty oraz inwestycje i to oni wyznaczają oraz utrzymują najwyższe standardy swojej pracy dla ogrodu jak i zapewnienia spokojnego oraz bezpiecznego wypoczynku sobie jak i innym działkowcom.

Prezes ROD Tulipan

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.