Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Jubileusz 35 lecia w ROD Relax w Praszce - 17.08.2017

W sobotę, 12 sierpnia 2017 r. od godz. 14.00 gwarno było w Relaxie. To dzieci wzięły Ogród we władanie. Czego tam nie było, chyba smutku i nudy, bo wszystko inne miało miejsce. Potem była loteria fantowa, a przed 17.00 zajechały na teren Ogrodu dwie jednostki miejscowej straży pożarowej i pokazały dzieciom co mogą strażacy. Woda się lała obficie.

 

Uroczystości jubileuszowe zaczął prezes ROD Edward Szaniec, który przywitał licznych działkowców i gości, wśród nich prezesa Okręgu Opolskiego Bartłomieja Kozerę oraz miejscowych notabli na czele z przewodniczącym Rady Miasta Praszka Bogusławem Łazik. Potem wręczono puchar Krajowej Rady PZD i dyplom prezesa PZD Eugeniusza Kondrackiego, puchar ufundowany przez Prezydium Okręgu,  odznaczono medalami zasłużonych działkowców, a na końcu rozstrzygnięto konkursy ogrodowe na najładniejsze warzywa, owoce i kwiaty.

   

W końcowej części uroczystości głos zabrali zaproszeni goście, z których każdy gratulował Ogrodowi jubileuszu, często wspominał trudne początki i snuł raczej optymistyczne plany na przyszłość.
Prezes Edward Szaniec po odczytaniu obszernej listy sponsorów (60 darczyńców) zaprosił wszystkich na zabawę taneczną. Ponoć trwała do późnych godzin nocnych.


BK

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio