Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Marszobieg dzieci i rodziców w ROD im. Przemysława w Rogoźnie - 09.08.2017

W ROD im. Przemysława w Rogoźnie pojawiły się dzieci z Przedszkola nr 1 im. Kubusia Puchatka. Mali goście uczestniczyli wraz z opiekunami i rodzicami w zorganizowanym na terenie ogrodu marszobiegu. Podczas festynu obecni byli także przedstawiciele lokalnych władz, m.in. burmistrz Roman Szuberski oraz zastępca burmistrza Renata Tomaszewska.

Głównym celem festynubyła integracja całej społeczności przedszkola, a także działkowców oraz promowanie zdrowia przy aktywnym spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Marszobieg dla dzieci wraz z ich rodzicami zorganizowano już po raz drugi. Trasa przebiegała następująco: z przedszkola ulicą Krótką w stronę Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Przemysława, następnie alejami na terenie działek i powrót od ulicy Polnej przesmykiem do przedszkola. 

Po marszobiegu na dzieci i rodziców czekało na ogrodzie przedszkolnym wiele punktów programu festynu, m.in. przedstawienie w wykonaniu rodziców dzieci z grupy 5,6-latków pt. „O łaciatym słoniu Bombiku” oraz super atrakcje i zabawy dla dzieci przy muzyce Pana Dawida Lindebnego. Wielkim zainteresowaniem dzieci cieszyły się: dmuchany plac zabaw, wata cukrowa, plenerowa gra planszowa oraz klaun, a słodki poczęstunek i grochówka czekała na każdego uczestnika festynu. Kolejny festyn należy zaliczyć do udanych dzięki dobrej współpracy całego personelu Przedszkola z zarządem ROD w Rogoźnie.

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio