Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Obchody 45-lecia ROD "Metalowiec” we Włocławku - 07.08.2017

Ogród nasz został założony w 1972 roku jako Pracowniczy Ogród Działkowy przy Zakładach Mechanicznych „Ursus”. Położony jest on we Włocławku przy ul. Płockiej 125 nad brzegiem rzeki Wisły w pobliżu jedynej tamy na tej rzece.Jako, że w tym roku przypada 45 rocznica powstania ogrodu dnia 22 lipca 2017 r. od wczesnych godz. popołudniowych na terenie Ogrodu odbywały się uroczystości jubileuszowo-rozrywkowe dla wszystkich działkowiczów ROD „Metalowiec” i ich rodzin.

W uroczystości tej uczestniczyli też przedstawiciele OZ PZD w Toruniu a byli to: Pierwszy Zastępca Prezesa Zarządu Okręgu Pan Leszek Konefał i  Przewodniczący Okręgowej Komisji Rewizyjnej Pan Janusz Pączkowski , który jest też opiekunem naszego ogrodu z ramienia OZ.

Przedstawiciele OZ PZD do rąk prezesa ogrodu przekazali ufundowany przez OZ PZD pamiątkowy puchar oraz odczytali list gratulacyjny i podziękowania za zaangażowanie oraz ofiarną pracę całej Rodzinie Działkowej ROD „Metalowiec” wraz z życzeniami zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym podpisany przez Prezesa OZ PZD Pana Piotra Gadzikowskiego.

Wręczyli oni również dwom działkowcom naszego ogrodu honorowe dyplomy z okazji 35 lat PZD za szczególne zasługi na rzecz PZD podpisane przez Prezesa PZD Pana Eugeniusza Kondrackiego.

Zarząd Ogrodu ROD „Metalowiec” natomiast wyróżnił pamiątkowymi statuetkami 6-ciu działkowców, którzy użytkują swoje działki od początku powstania ogrodu.

Wszystkim uczestnikom podano smaczną grochówkę i żurek z bułkami. Następnie przy muzyce i ognisku piekąc kiełbaski i inne strawy wszyscy bawili się aż do godziny 24.00.

 

Prezes ROD „Metalowiec”

Andrzej Żabiński

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio