Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Rodzinny piknik w ROD „Owoc Naszej Pracy” w Pszczynie - 01.08.2017

W minioną sobotę w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym „Owoc Naszej Pracy” w Pszczynie odbył się Piknik Rodzinny. Pogoda była wprost wymarzona do zabawy na świeżym powietrzu, dlatego przy Domu Działkowca licznie zgromadzili się działkowcy z rodzinami. Na gości czekało mnóstwo atrakcji.

 

Dorośli od razu zostali zaproszeni na słodki poczęstunek do bufetu, a dzieci do wspólnej zabawy z animatorką. Jak tylko zjawił się komplet uczestników pikniku i wszyscy rozsiedli się wygodnie przy stolikach, mogliśmy oficjalnie przystąpić do rozpoczęcia imprezy.

Otwarcia dokonała Prezes Zarządu, Pani Anna Szydłowska, która przywitała serdecznie wszystkich zebranych. Głównym punktem części oficjalnej było rozdanie nagród i wyróżnień przyznanych po tegorocznym Przeglądzie Działek. Prezes w skrócie przedstawiła zasady oceniania i wybierania najlepiej zagospodarowanych działek, a następnie przystąpiła do uhonorowania zwycięzców. Działkowcy przy gromkich brawach odbierali zasłużone dyplomy, bony i upominki. Gdy ostatnia nagroda została wręczona pozostało już tylko życzyć wszystkim dobrej zabawy.

 

No i się zaczęło! Duży wybór pieczonych potraw z grilla, a do tego chleb ze smalcem i kiszone ogórki zapijane zimnym piwem, zrobiły swoje. Rozmowom i wspomnieniom nie było końca. W miedzy czasie cały czas trwały zabawy dla dzieci. I nawet dorosłych udało się wkręcić we wspólne przeciągnie liny! Ale największą radość sprawił wszystkim przyjazd Pana z watą cukrową. Gdy uradowane i wymęczone dzieci udały się  na odpoczynek, dorośli ruszyli na nasz „trawiasty” parkiet, by przy muzyce na żywo bawić się do późny godzin wieczornych. Patrząc na poniższe zdjęcia możemy chyba uznać zabawę za udaną. Liczymy że Piknik Rodzinny stanie się imprezą cykliczną i na stałe wpisze się w nasz działkowy kalendarz.  Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę!

 

Zarząd ROD 

 

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.