Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Aktywny dziecięcy weekend w ROD "Irys" w Czechowicach-Dziedzicach - 31.07.2017

W ROD "Irys" w Czechowicach - Dziedzicach Zarząd ROD organizuje tzw. " Aktywne dziecięce weekendy". Trwają one od lipca do września br. od godz. 10.00 do 18.00. Dzieci, wnuki naszych działkowców oraz dzieci z Gminy Czechowice-Dziedzice  korzystają w pełni z urządzeń na placu zabaw oraz nfrastruktury ogrodu.

Radość w oczach dzieci jest dla nas bezcenna - piszą dumni z udanej inicjatywy członkowie Zarządu ROD.  Helikopter kiwak oraz karuzela zostały sfinansowane ze środków dotacji, pochodzącej z budżetu Gminy Czechowice-Dziedzice. To zasługa pani prezes ogrodu Iwony Sepień, która osobiście złożyła wniosek i zbiegała o te środki.

- Przede wszystkim serdecznie dziękuję w imieniu Zarządu ROD Włodarzom naszego miasta, za wielkie otwarte serca, już kolejny raz wspierają nasze przedsięwzięcia.  Huśtawkę ważkę zakupiliśmy z naszych składek. Życzymy samych słonecznych weekendów wszystkim dzieciom, które lubią spędzać czas na naszym ogrodzie, a przede wszystkim lubią zabawy na świeżym powietrzu - pisze prezes ROD i zaprasza do uczestniczenia wszystkie chętne dzieci z okolic Czechowic-Dziedzic.

Iwona Stępień, Prezes ROD

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio