Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Uroczyste zakończenie I turnusu wczasów dla seniorów w ROD „Koło II” w Warszawie - 27.07.2017

7 lipca br. na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Koło II” w Warszawie z udziałem posła Michała Szczerby oraz wiceburmistrza Dzielnicy Wola m.st. Warszawy Mariusza Budziszewskiego świętowano zakończenie pierwszego turnusu letniego wypoczynku dla seniorów Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.

Podczas prawie 2 tygodni wspólnego wypoczynku seniorzy skorzystali między innymi z zajęć gimnastyki relaksacyjnej, warsztatów plastycznych, spotkania z dietetykiem oraz szkolenia   z pierwszej pomocy przedmedycznej. Mieli okazję do zawarcia nowych przyjaźni, wspólnego biesiadowania, śpiewania oraz wymiany doświadczeń podczas warsztatów kulinarnych. Dobrej zabawie nie przeszkodziła zmienna pogoda i przechodzące przez miasto burze. Nie obyło się też bez gości. Ogród działkowy odwiedził także poseł na sejm pan Michał Szczerba wraz z zastępcą burmistrza Dzielnicy Wola m.st. Warszawy panem Mariuszem Budziszewskim, sprawiając seniorom ogromną radość.

 

Na koniec nie zabrakło pamiątkowego zdjęcia i wspólnego ogniska z kiełbaskami – tak seniorzy uwieńczyli pierwszy letni turnus wypoczynkowy. Wspomnieniom i podziękowaniom nie było końca.

Organizatorem wczasów jest Zarząd ROD wraz z Caritasem Archidiecezji Warszawskiej – Ośrodek Charytatywny „Tylko”. Projekt współfinansowany jest przez Miasto Stołeczne Warszawa – Dzielnicę Wola.

 

OZ Mazowiecki PZD

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio