Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Pożegnanie edukacji przedszkolnej w ROD Szafran - 06.07.2017

W dniu 30 czerwca 2017 roku na terenie ogródka jordanowskiego w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym „Szafran” w Kłodzku, wychowawcy i rodzice dzieci kończących klasę „zerową” w Zespole Przedszkolno-Żłobkowym w Kłodzku, zorganizowali dla swoich podopiecznych imprezę związaną z zakończeniem edukacji przedszkolnej.

ROD „Szafran” jest dobrze znany dzieciom, ponieważ tu odbywają się z ich czynnym udziałem swego rodzaju zajęcia przyrodnicze podczas pogodnych dni. Ogród jest dla dzieci niesamowicie przyjaznym środowiskiem. Tutaj dzieci są najszczęśliwsze, kiedy zwiedzając ogród poznają przyrodę na żywo. Poznawany przez nich świat przyrody, jego tajemnicza siła i piękno wycisza dzieci i wyzwala w nich wiele  pozytywnych emocji i subtelności, które bez wątpienia uczą ich szacunku dla środowiska, w którym żyje człowiek.

W czasie imprezy, przy przygrywającej muzyce, zorganizowane zostały różnego rodzaju gry i zabawy, w trakcie których dzieci popisywały się swoimi umiejętnościami nabytymi podczas  zajęć w przedszkolu. Pod czujnym okiem rodziców i wychowawców po raz pierwszy samodzielnie na ognisku trudniły się pieczeniem kiełbasek, szaszłyków i ziemniaków. Zadowolenia i uciechy z imprezy nie było końca. Przy sprzyjającej letniej pogodzie dzieci nie chciały kończyć zabawy i dla wytrwałych przedłużyła się  ona do godziny 22.

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio