Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

IV BIESIADNA DZIAŁKA w ROD im. St. Staszica w Czarnkowie - 29.06.2017

Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. St. Staszica w Czarnkowie wraz z Centrum Wolontariatu przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Czarnkowie zorganizował w dniu 24 czerwca 2017 r. czwarte spotkanie pn: BIESIADNA DZIAŁKA.

 Głównym celem spotkania były:

  • obchody Dnia Dziecka
  • integracja międzypokoleniowa
  • wskazanie sposobu na spędzenie wolnego czasu
  • poznanie zasad bezpieczeństwa na działkach

Biesiadę zaszczycili swoją obecnością m.in. Zygmunt Czarny, Członek Okręgowego Zarządu PZD w Pile, Władysław Górski, Prezes ROD „Kolejarz” w Czarnkowie, Tadeusz Teterus, Powiat starosta powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego, Jacek Klimaszewski, wicestarosta i Bogdan Tomaszewski, przewodniczący Rady Powiatu. Wśród zaproszonych gości był również Andrzej Tadla, przewodniczący Rady Miasta Czarnków oraz podinsp. Adam Filip, zastępca komendanta Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie, Wójta Gminy Lubasz reprezentowała Jadwiga Kazińska.

 Zarząd ogrodu przygotował mnóstwo atrakcji dla dzieci. Były liczne konkursy: sprawnościowe, na najładniejszy wianek i kapelusz, łowienia rybek, plastyczny związany z malowaniem figurek porcelanowych (figurki przekazały Panie z Spółdzielni Socjalnej „Równe Szanse” w Gajewie).

Największą frajdą dla dzieci były tańce i zabawy prowadzone przez przybyłego na biesiadę Dr Clowna. Poprowadził on kilka zabaw, w które włączyły się zarówno dzieci, jak i dorośli. Była wata cukrowa i słodycze. Każde dziecko za udział w zabawach i konkursach otrzymało słodki upominek, soczki i nagrody przekazane przez sponsorów. Była również licytacja małego rowerka trójkołowego, polegająca na zaśpiewaniu piosenki. Występy oceniali wszyscy uczestnicy biesiady. Rowerek „wyśpiewała” Zuzia dla swojego małego kuzyna.

Dla dorosłych przygotowano wspólną zabawę taneczną i grillowanie.

Sponsorami, którym Zarządu ROD im. St. Staszica bardzo dziękuje byli:

Urząd Miasta Czarnków, Seaking Poland Ltd. SP. z o.o ,Meble Vox, BS Czarnków, STEICO Sp. z o.o., PSS Społem, Wiesław Maszewski - Stowarzyszenie Kociołki, Pan Bogdan Tomaszewski - Przewodniczący Rady Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego. 

 Wojciech Urban    

Prezes ROD im. St. Staszica w Czarnkowie

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio