Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Plac zabaw dla ROD „Jutrzenka” w Bytomiu - 27.06.2017

Kolejny raz przekonujemy się, że warto zainteresować się corocznymi edycjami budżetów obywatelskich w ramach których finansowane są różnego rodzaju przedsięwzięcia inwestycyjne, które w głosowaniu wybrali mieszkańcy miasta.

Cała procedura nie jest skomplikowana, a dzięki zainteresowaniu działkowców każdy ROD ma szansę zrealizować swój projekt. W mieście Bytom udało się to Rodzinnemu Ogrodowi Działkowemu „Jutrzenka”, któremu  w ramach budżetu obywatelskiego Miasto Bytom sfinansowało budowę placu zabaw dla dzieci oraz ułożenie dwóch pasów drogi na głównej alei ROD.  Łączny koszt zadania wyniósł 96 tys. zł.

Przedmiotowe prace dobiegają końca i w ostatnim czasie przedstawiciele PZD, ROD oraz Miasta dokonali odbioru wykonanych prac. Poniżej przedstawiamy kilka fotografii wykonanego dla ROD obiektu. Niewątpliwie będzie on służył nie tylko najmłodszym działkowcom, ale także dzieciom mieszkającym w okolicy ROD. Dzięki wykonanemu obiektowi ROD przyczyni się do realizacji założeń programu otwartych ogrodów.

 

Mateusz Macianty  - st. Inspektor ds. terenowo-prawnych

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.