Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Festyn w ROD "Irys" w Rudzie Śląskiej - 23.06.2017

Z okazji Dnia Dziecka w dniu 02.06.2017 r. na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „IRYS” w Rudzie Śląskiej odbył się festyn dla dzieci działkowiczów. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, konkursów z nagrodami, a dla wszystkich słodki poczęstunek, które sprawiły dzieciom wiele radość, a wszystko pod patronatem prezydent Miasta Ruda Śląska panią Grażyny Dziedzic.

Zabawę prowadzili aktorzy znani z radio Silesia Roko i Colino, którzy przenieśli naszych milusińskich do krainy śpiewu, tańca i dziecięcej muzyki. Aktorzy zaprezentowali się w ciekawych przebraniach i przeprowadzili z dziećmi liczne zabawy i konkursy z nagrodami.

Festynu uświetniły występy artystyczne grup tanecznych, wokalnych umiejętności , a także pokaz judo w wykonaniu dzieci i młodzieży z Osiedlowego Domu Kultury PULSAR.

W trakcie festynu odbywały się konkurs z nagrodami przy wsparciu wydziału promocji miasta Ruda Śląska promujący Ślonsko godka, który poprowadził znany ślonski kabareciarz Grzegorz Stasiak.   

Na zakończenie festynu dla wszystkich dzieci i ich opiekunów za trud wychowawczy, miłość, oddanie i poświęcenie uświetnił swoimi największymi przebojami zupełnie charytatywnie zespół ARKADIA BAND.

Zarząd ROD "Irys".

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.