Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Uczniowie z Zespołu Szkół nr 5 integrowali się z działkowcami - 20.06.2017

Dnia 14.06.2017r. na terenie  ROD „Malwa” w Białej Podlaskiej odbyło się integracyjne spotkanie klasy II „G” z Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Nr 5 im. Jana Kochanowskiego. Dzieci wraz ze swoją wychowawczynią świętowały zbliżające się wakacje.

Na początku uczestniczyły w przygotowanych przez Zarząd Ogrodu grach i konkurencjach np.: skoki w workach, zabawy chustą animacyjną, kalambury, rozpoznawanie piosenek po melodii itp. Największą atrakcją okazały się Mega Bańki mydlane oraz rozbijanie piniaty, w której były ukryte cukierki. Zabawa była przednia. Potem przyszedł czas na posiłek  w postaci ciepłej kiełbaski z ogniska. Na koniec dzieci bawiły się berka, skakały na skakance i kręciły hula-hop.

Prezes Ogrodu Wioleta Raszuk odprowadzając uczniów do bramy wyjściowej omówiła przedszkolny ogródek. Uświadomiła dzieci jak sieje się nasiona do gruntu. Opowiedziała jakie warzywa hodują przedszkolaki oraz omówiła ich wygląd. Zachęciła uczniów do częstszego odwiedzania Rodzinnego Ogródka Działkowego ”Malwa”.

 

Wioleta Raszuk - prezes ROD "Malwa"

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio