Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Piknik z okazji Dnia Dziecka w ROD "Irys" w Czechowicach - Dziedzicach - 19.06.2017

W dniu 3 czerwca 2017 roku kolejny raz  na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego " Irys " w Czechowicach - Dziedzicach,  prezes Iwona Stępień wraz z Zarządem zorganizowała Piknik z okazji Dnia Dziecka.

Dla uczestników imprezy przygotowano wiele atrakcji takich jak: chodzenie na szczudłach mniejszych, większych, puszczanie dużych baniek mydlanych, chodzenie po linie, za co dziękuję Agnieszce i jej ekipie. Były wspólne zabawy, przejażdżka kucykiem, rozmowy z policjantem oraz poczęstunek.

Każde dziecko otrzymało opaskę-odblask od policjanta, a od Agnieszki zwierzątka, motory, żółwie i inne różne rzeczy jakie tylko dzieci prosiły, zrobione z długich balonów. Dziękuję babciom, które upiekły pyszne ciasta oraz P. Krzysztofowi i Jego załodze za pyszne rogaliki ("Bakus") i wszystkim tym, którzy przyczynili się do uświetnienia imprezki. Zarząd także obdarował każde dziecko upominkami.

" Przede wszystkim wielkie podziękowania za wkład, za dobre serce, za tak wielkie zaangażowanie należą się naszej Pani Prezes, bo gdyby nie ona nie byłoby  tak wspaniałych imprez na naszym ogrodzie, żaden z nas nie poświęca tyle czasu  dla ogrodu, dla zorganizowania wszelakich imprez, to dzięki niej panuje u nas taka prawdziwa rodzinna atmosfera ! " - podsumowali członkowie Zarządu ROD.

 

Frekwencja dopisała (44 dzieci), a uśmiech dzieci nie znikał z twarzy. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy za rok !

Dzień Dziecka na stałe wpisał się w kalendarz imprez naszego ogrodu. Jest imprezą otwartą dla społeczności lokalnej,  z uwagi na wiele atrakcji na długo pozostanie w pamięci naszych maluchów oraz działkowców. Zdjęcia z imprezy  umieszczone zostały w gablotach informacyjnych, natomiast wspólne zdjęcie otrzymało każde dziecko.

 

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie "  - Paulo Coelho

opracowała: Iwona Stępień

 

               Prezes ROD " Irys "

 
 

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio