Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Dzień Dziecka w ROD "Góra Zabełecka" w Nowym Sączu - 19.06.2017

No i około 13-tej rozpętała się burza… ściana wody, gwałtownie pojawiające się bystre potoki, no i gradobicie…!

internet_podsumowanie1.jpg

Po około półgodzinnej ulewie przestało padać, ale nie było możliwości wykorzystania przygotowanych, ale zalanych wodą placu zabaw i parkingu.

internet_wyniki_satysfakcja.jpg

Ponieważ jednak zdecydowana większość zgłoszonych dzieci i opiekunów przybyła na zapowiedzianą imprezę uruchomiony został wariant II przygotowany na możliwości lokalowe: 3 pomieszczeń i obszernego tarasu Ogrodowej Świetlicy.

internet_lowienie_rybek.jpg

Udało się zrealizować bogaty program gier i zabaw dla dzieci z licznymi rekwizytami: rzutki do tarczy, rzuty piłek do kosza, łowienie rybek czy malowanie twarzy na życzenie dzieciaków.

internet_malowanie_2.jpg

Wiele emocji wzbudził konkurs układania bukietów z kwiatów przyniesionych z działki oraz Konkurs plastyczny „Z rodziną na działce”, które dały dzieciakom możliwość wyrażenia ich przeżyć związanych z przebywaniem na działkach.

internet_budowa_domow_1.jpg

Hitem okazał się „Konkurs budowy domów” przez dzieci z jednym z rodziców lub dziadków. Podziw wzbudzało wspólne działanie i radość z osiągniętych wyników!

internet_budowa_domow_2.jpg

Wszystkie konkursy zostały podsumowane, nagrody oraz piękne, nietuzinkowe dyplomy rozdane. Każde z dzieci otrzymało upominki, nikt nie był pominięty czy zapomniany! Nie zabrakło również wspólnych zabaw i pląsów przy muzyce.

Reasumując: impreza dostarczyła wiele emocji i przebiegała w miłym nastroju zyskując wysokie oceny uczestników.

Opracowała: Zofia Mróz, prezes ROD Góra Zabelecka" w Nowym Sączu

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio