Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Dzień dziecka w ROD "Czarnieckiego" w Stargardzie - 16.06.2017

W dniu 03 czerwca 2017 r. na terenie ROD im. St. Czarnieckiego w Stargardzie odbył się festyn z okazji dnia dziecka. W tym roku motywem przewodnim imprezy była „Japonia - kraj kwitnącej wiśni”. W zabawie wzięło udział około stu dzieci w wieku od 2 do 12 lat. Wszystkie - poczynając od maluchów, a na nastolatkach kończąc przebrały się zgodnie z tematyką imprezy. Spotkać mogliśmy więc, pięknie umalowane gejsze oraz groźnych wojowników ninja. Na dzieci czekał ogrom atrakcji w postaci konkursów plastycznych, rzucania do celu, skakania na piłce, czy w końcu wyboru najpiękniejszego przebrania.

Nie zabrakło też oczywiście mnóstwa nagród i prezentów - zabawek jak i słodyczy, które radowały buzie każdego dziecka. Tańcom i zabawom nie było końca, a każdy maluch wychodził z imprezy szczęśliwy i uśmiechnięty. Dzień dziecka udało się zorganizować przy dużym wsparciu licznych sponsorów i darczyńców, m.in. Starostwa Powiatowego w Stargardzie oraz Urzędu Miasta Stargard.

Nieoceniona była również pomoc wolontariuszy i działkowców z ROD im. St. Czarnieckiego w Stargardzie. Gośćmi honorowymi imprezy byli Starosta Stargardzki Iwona Wiśniewska oraz radny Amadou Sy.

Michał Tera

Inspektor ds. terenowo - prawnych OZ Szczecin

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.