Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Cyrkowy Dzień Dziecka w ROD "Przylesie" w Kulowie - 13.06.2017

Kolejny już rok Zarząd ROD „Przylesie” w Głogowie z okazji Dnia Dziecka w dniu 1 czerwca 2017 r. zorganizował imprezę plenerową dla maluchów młodszych i starszych, w której wzięło ponad 80 osób. 

W tym roku były to zabawy prowadzone przez animatorki pod hasłem „Cyrkowy Dzień Dziecka”. Panie przygotowały mnóstwo zabaw z niespodziankami i konkursami: bieg na orientację na podstawie przygotowanych map z miejscami ukrytych skarbów (słodyczy i zabawek), tworzenie strojów postaci cyrkowych z dostępnych materiałów (bibuła, papier, wstążki), tworzenie największych mydlanych baniek, gry i zabawy zręcznościowe w grupach, tor przeszkód, „piniata” - zabawa polegała na rozbiciu bańki ze słodyczami mając zawiązane oczy.

         Za udział w konkursie dzieci otrzymywały słodycze i drobne upominki, zabawki. Dopisali sponsorzy, którzy ufundowali słodycze, ciasto oraz napoje. 

Dzień Dziecka na stałe wpisał się w kalendarz imprez naszego ogrodu. Jest imprezą otwartą dla społeczności lokalnej jak też ościennych ROD a z uwagi na wiele atrakcji na długo pozostanie w pamięci naszych maluchów oraz działkowców. A zdjęcia z imprezy, umieszczone zostały w gablotach informacyjnych, nagrane na płytę oraz rozesłane emailami do naszych działkowców.

 

Grzegorz Płatek

Prezes Zarządu ROD

„Przylesie” w Kulowie

 

 

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.