Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Konkursy

Informacja z posiedzenia Komisji Konkursowej Krajowej Rady PZD - 07.06.2017

 Do tradycji naszego Związku  wpisały się  coroczne konkursy ogłaszane przez Prezydium Krajowej Rady PZD. Konkursy stanowią promocję ROD i działek, są okazją do zaprezentowania wieloletniego dorobku Związku, Zarządów ROD i indywidualnych działkowców.

W 2017r. łącznie do konkursów krajowych zgłoszono 20 Rodzinnych Ogrodów Działkowych oraz 28 działek z 22 okręgów. W konkursach nie biorą udziału OZ w Częstochowie, Elblągu, Gorzowie Wielkopolskim i Słupsku.

W dniu 6 czerwca 2017r. odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej Krajowej Rady PZD. Komisja pod przewodnictwem Józefa Noskiego dokonała weryfikacji i wstępnej oceny ROD zgłoszonych do konkursu krajowego „Rodzinny Ogród Działkowy Roku 2017” oraz działek zgłoszonych do konkursu krajowego „Wzorowa Działka Roku 2017” . Komisja opracowała terminarz lustracji zgłoszonych ogrodów i działek .  Lustracje zostaną przeprowadzone w terminie  od 19 czerwca do 15 lipca br. przez dwuosobowe zespoły składające się z członka Komisji Konkursowej KR oraz instruktora SSI lub  instruktora etatowego OZ. 

JP

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.