Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Dzień dziecka w ROD Relax 27 w Poznaniu - 07.06.2017

Dzieci działkowców miały znakomita okazję do integracji z dziećmi  i mieszkańcami sąsiadujących z ogrodem  osiedli na wspólnej zabawie, którą zorganizował zarząd ROD Relax 27 w Poznaniu z okazji Dnia Dziecka.

Impreza miała miejsce w niedziele 4 czerwca br. na terenie poznańskiego ogrodu, gdzie wspólnie bawiło się blisko 100 osób, z czego połowę stanowiły dzieci.

Przygotowano wiele niespodzianek i atrakcji dla dzieci, jak dmuchany zamek, zjeżdżalnia ,trampolina, malowanie twarz  wybranych przez siebie postaci. Ponadto  przygotowano paczki z upominkami dla dzieci i częstowano je owocami oraz słodyczami, za to dla dorosłych była kawa i doskonałe ciasto przygotowane przez sponsora oraz grill.

Jednak największym zainteresowaniem cieszył się pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej z Krzesin. Gaszenie pozorowanego pożaru, w którym uczestniczyły dzieci, potem przejażdżka wozem strażackim a na koniec spotkania  strażacy przeprowadzili szkolenie udzielania pierwszej pomocy. Jedną z atrakcji była przejażdżka  konikiem wokół ogrodu.

 

Szczególne podziękowania złożono organizatorowi – sponsorowi  członkowi Zarządu ROD Panu Romanowi Urbaniakowi oraz  firmie ,,JU_ROM.

a  dzieci dziękując za prezenty i wspaniałą organizację, gromko prosiły o powtórkę w przyszłym roku.

 

Prezes ROD Relax 27

Zenon Brzozowski[i]

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio