Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Dzień dziecka w ROD "Chemik" w Grudziądzu. - 05.06.2017

W dniu 03.06.2017 r. w świetlicy ROD „Chemik” w Grudziądzu odbył się „Dzień Dziecka”. Program z licznymi konkursami przygotowały Panie: Pani Małgorzata i Pani Dorota oraz Zarząd Ogrodu. W zabawie udział wzięło 42 dzieci .

Przy  muzyce na tarasie świetlicy  odbyło się wiele konkursów dla dzieci, takich jak:

-bieg z piłeczką pingpongową  przeciąganie liny ,zabawa z zasłoniętymi oczami… i wiele innych konkursów w których brali udział także rodzice dzieci .  Wiele z nich przeprowadzano kilka razy –było dużo chętnych dzieci.

Do tańca i zabaw zachęcał też Clown i Kominiarz .Dzieci były tak zajęte konkursami ,że nie wszystkie od razu zobaczyły naszych specjalnych  gości .

W trakcie  zabawy odwiedził nas też „Sponsor” podarował dla dużych dzieci dużą ilość pączków i wafli  „Princeska.”Bardzo dziękuję P. Paulowi. Za słodką ,miłą niespodziankę.

W trakcie konkursów wszystkie dzieci obdarowano słodyczami.

Podczas trwania imprezy dzieciom malowano twarze kolorowymi farbami. Dziękuję P. Amelii S i P. Magdalenie. D.

Część konkurencji odbyła się w świetlicy- tu dzieci malowały rysunki a tematem było „Przyroda budzi się do życia”. Rysunki malowano  różnymi technikami

-kolorową kredą na szarym papierze

-kredkami pastelowymi

Jednak najwięcej frajdy sprawiły  dzieciom  farby do malowania rękami .

Każde chętne dziecko tworzyło też  swój interaktywny obrazek, które zabrało ze sobą. Jak widać po minach dzieci ,pogoda oraz humory bardzo dopisały naszym milusińskim, które dopytywały się, kiedy znowu będą  mogły  tak fajnie się bawić.

Na koniec większość dzieci ustawiło się do grupowego zdjęcia. Wszyscy otrzymali paczkę  ze słodyczami.

Ewa Czyżewska

 

 

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio