Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Działkowcy z ROD "Podgórki" w Skawinie uczestniczyli w imprezie "Zachowaj Trzeźwy Umysł" - 23.05.2017

Z przyjemnością informujemy, iż działkowcy z Rodzinnego Ogrodu Działkowego "PODGÓRKI" w Skawinie czynnie uczestniczyli podczas XIV Imprezy profilaktyczno-sportowej ,,Zachowaj Trzeźwy Umysł'' organizowanej przez Urząd Miasta i Gminy w Skawinie, Centrum Wspierania Rodziny w Skawinie oraz Gimnazjum Nr 1 w Skawinie we współpracy z Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

Przedsięwzięcie stanowiło element Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 20I7r. oraz projektu Skawińskie Dni Profilaktyki pod hasłem "Bądź bliżej dziecka, uchronisz je od uzależnień".

W ramach tej imprezy, działkowcy z Rodzinnego Ogrodu Działkowego "PODGÓRKI" startowali w biegu sztafety honorowej 4 x 200 m.

Wspólne spędzanie czasu, aktywnie i na świeżym powietrzu, buduje relacje pomiędzy działkowcami i sprawia, że wzrasta w nas poczucie przynależności do ogrodu oraz identyfikacji z nim. Spędzając czas razem, dzielimy się doświadczeniami i kolekcjonujemy wspólne przeżycia. Ponadto biorąc udział w takich imprezach dajemy świadectwo, że popieramy życie zdrowe, wolne od nałogów a równocześnie chcemy szerzyć wartości płynące z aktywnego spędzania wolnego czasu również poza terenem ogrodu działkowego.

Opracowała: Małgorzata Wala, prezes zarządu komisarycznego ROD "Podgórki" w Skawinie

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio