Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Działkowcy u prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego - 19.04.2017

edstawiciele Rodzinnych Ogrodów Działkowych odwiedzili w ostrowieckim ratuszu, prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego - informuje "Gazeta Ostrowiecka". Działkowcy złożyli prezydentowi podziękowania za owocną współpracę oraz wszelkie podjęte działania poprawiające warunki do korzystania z ROD przez działkowców.
 
Rodzinne Ogrody Działkowe łączą pokolenia i zrzeszają miłośników upraw ogrodniczych i wypoczynku na świeżym powietrzu. Ostrowieckie ogrody stanowią integralną i nieodłączną część infrastruktury tego miasta, od lat służącą działkowcom jako stałe miejsce rekreacji i wypoczynku wieluh rodzin, stanowiąc przy tym ostoję i miejsce integracji zarówno osób starszych, jak i młodych rodzin - możemy przeczytać w gazecie.
 
Prezydent Jarosław Górczyński dziękując za miły gest podkreślił, że ogrody działkowe w Ostrowie Świętokrzyskim odgrywają bardzo ważną rolę i spełniają szereg istotnych funkcji, tworząc przy tym pozytywny klimat służący nawiązywaniu bliższych kontaktów sąsiedzkich i tworzeniu małych społeczności lokalnych.
 
Źródło; Gazeta Ostrowiecka

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio