Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Prezes OZ Toruńsko- Włocławskiego PZD laureatem plebiscytu "Osobowość roku" - 14.04.2017

Piotr Gadzikowski – Prezes Okręgowego Zarządu Toruńsko-Włocławskiego i zarazem członek Prezydium Krajowej Rady Polskiego Związku Działkowców został laureatem plebiscytu ogłoszonego przez redakcję „Gazety Pomorskiej”, w kategorii „Samorząd i społeczność lokalna”.

Pan Piotr Gadzikowski okazał się bezapelacyjnym faworytem na poziomie miasta powiatu, jakim jest Grudziądz, zajmując pierwszą lokatę, natomiast w klasyfikacji wojewódzkiej zajął trzecie miejsce z 1270 oddanymi na niego głosami.

Przypomnijmy, że Kapituła redakcyjna wyżej wymienionego dziennika ukazującego się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, doceniła ogromny wkład prezesa Piotra Gadzikowskiego w życiu lokalnej społeczności, zwracając uwagę na wkład pracy w krzewieniu idei ogrodnictwa działkowego jak również podejmowaniu działań w obronie ogrodów działkowych oraz praw działkowców do użytkowanych działek.

Zapytałam się prezesa Gadzikowskiego jak on sam odebrał zgłoszenie do tego plebiscytu.

Odpowiadając stwierdził, że „sam fakt nominacji mojej osoby do plebiscytu był dla mnie ogromnym zaskoczeniem i zaszczytem. Przyznam, że z niedowierzaniem, ale i radością, śledziłem przebieg głosowania. Ilość oddanych głosów wywoływała niesamowite emocje, gdyż z jednej strony była poniekąd zaskakująca, natomiast z drugiej strony odzwierciedlała zaufanie i przejaw oceny pod adresem władz okręgu i mojej osoby. Zwycięstwo w plebiscycie postrzegam przez pryzmat, że zauważona i doceniona została praca całego stowarzyszenia ogrodowego PZD, nie tylko Okręgu, ale też Prezydium Krajowej Rady i całej Krajowej Rady, których jestem członkiem. Jest miłą rzeczą otrzymać takie podziękowanie za włożoną pracę na rzecz ogrodów.”                                                                                                                 

Przyznam się, że dla mnie osobiście fakt współpracy z Prezesem Piotrem Gadzikowskim, tak ocenianym przez członków społeczeństwa naszego województwa, jest zaszczytem i przyjemnością.

Teresa Podlas Kozłowska

Toruń, dnia 13 kwietnia 2017 roku

 

 

 

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio