Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Walne zebranie sprawozdawcze w ROD im. A. Paszkowiaka w Poznaniu - 10.04.2017

W dniu 01.04.2017 r. odbyło się w świetlicy ogrodowej Walne Zebranie Sprawozdawcze ROD im. A. Paszkowiaka w Poznaniu. Towarzyszyła mu piękna pogoda przepełniona wiosennym słońcem, aż korciło aby zebranie zorganizować przed budynkiem.

Nadchodzi godz. 15:00 pierwszy termin zebrania na sali ok. 40-50 osób, za mało aby zebranie odbyło się w pierwszym terminie. Drugi termin to godz. 15:30. W trakcie oczekiwania na rozpoczęcie zebrania głos zabiera kolega Stanisław Frohomberg, omawia podstawowe tematy związane z pracą Związku, nawiązuje do pobytu u zachodnich przyjaciół. O godz. 15:30 wysłuchaniem hymnu PZD rozpoczyna się Walne Zebranie Sprawozdawcze, gośćmi z Okregowego Zarządu są p. Stanisław Frohomberg i p.Henryk Cieślik żywa legenda naszego i nie tylko naszego ogrodu. Zebranie prowadzi kol. Piotr Sidorowicz przebiega ono szybko i sprawnie. Trwają odczytywania kolejnych sprawozdań przez panów - Prezesa Jarosława Wawrzyniaka i Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej ROD Jarosława Kowalskiego. Podjęto uchwały związane z rozpoczęciem modernizacją sieci energetycznej, złożeniem wniosku o dotacje i pożyczkę. Działkowcy wiedzą iż mimo daty - 1 kwietnia nie są to tematy prima aprmilisowe podchodzą do nich ze zrozumieniem. Przyjęto również preliminarz finansowy i plan pracy na rok 2017. Zebranie zakończyła owocna dyskusja, która potwierdziła słuszność podjętych uchwał. Zebranie przebiegło w spokojnej atmosferze wzięło w nim udział 106 działkowców.

Po zebraniu, przechodząc się ogrodowymi alejkami można było usłyszeć przy grillach w rodzinnym gronie  dyskusje nad tematami z zebrania.


Jarosław Wawrzyniak
Prezes Zarządu
Rodzinnego Ogrodu Działkowego
im. Antoniego Paszkowiaka

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.