Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Targi Ogrodnicze GREEN DAYS 2017 - 07.04.2017

W dniach 7–9 kwietnia 2017 r., na terenach Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie organizowane są Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu „Green Days 2017”.

„Green Days” to nowe targi ogrodnicze, które odbywają się m.in. pod honorowym patronatem Prezesa PZD Eugeniusza Kondrackiego.

Głównym tematem targów jest branża ogrodnicza oraz architektura krajobrazu. Dedykowane są one zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów i pasjonatów ogrodnictwa, w tym oczywiście działkowców. W trakcie targów organizowane będą  liczne atrakcje, warsztaty i konferencje.

Dla działkowców np. przewidziano w sobotę 8 kwietnia specjalny Kącik Porad  (stoisko D31), na którym przeprowadzane będą wykłady i poradnictwo ogrodnicze.

 

Wystawa podzielona jest na kilka grup tematycznych – salonów:

Małej Architektury – przegląd wyposażenia każdego ogrodu: od mebli ogrodowych, po ogrodzenia, rzeźby ogrodowe, lampy i baseny.

Architektury Krajobrazu – dla profesjonalistów z branży projektowania ogrodów i zielonych przestrzeni miejskich. Zaprezentują się tu architekci krajobrazu oraz producenci placów zabaw i siłowni plenerowych.

Ogrodniczy – szeroki wachlarz materiału roślinnego, szkółkarskiego oraz rozwiązań technologicznych dedykowanych szkółkarstwu.

Techniki Ogrodniczej – sprzęt do pielęgnacji ogrodów.

Florystyczny – kwiaty cięte, cebulowe, doniczkowe oraz materiały florystyczne.

Pszczelarstwa – sprzęt i nowe technologie związane z produkcją miodu, a także „miodowa” żywność, suplementy i kosmetyki.

 

Miejsce:

Ptak Warsaw Expo, al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn

Dojazd:

Specjalnymi, darmowym autobusami z Dworca Centralnego (przystanek 06) oraz Dworca Zachodniego (przystanek 02).

Dojazd samochodem z centrum Warszawy zajmuje ok 20 min. 

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.