Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Stanowiska i listy

„Jak nie kijem to pałką – jak zasłużyć na poklask” - 16.02.2017

                                                  Redakcja Magazynu „Ekspres Reporterów”.

                                       „Jak nie kijem to pałką – jak zasłużyć na poklask”. 

    Wyemitowany w TVP 2 w dniu 14 lutego 2017 roku program „Ekspres Reporterów”, to niestety nic innego, jak powielony schemat poprzedniego programu Pani Redaktor Gargas.

Program nie wnosi nic nowego, co było by warte obejrzenia. Zły Polski Związek Działkowców i dobrzy pokrzywdzeni, byli działkowcy. Opinia znikomej garstki przeciwników związku, czy słusznie czy nie słusznie pozbawionych prawa do działki, nie mi o tym rozstrzygać bez dogłębnego rozpoznania , to nie rzeczywisty obraz ogrodu. Państwo (czytaj redakcja), przedstawiliście jak zwykle opinię jednej strony, a gdzie opinia większości, innych członków ogrodu?  W waszym reportażu, niestety nie została dopuszczona do głosu!

 

 

Szanowna Redakcjo!

Wyemitowany program, to nic innego jak próba podsycenia napięcia. W żadnym momencie tego reportażu nie dostrzegłem chęci mediacji czy też wskazówek dotyczących rozwiązania problemu. Podsycając napięcie społeczne, przyczyniacie się państwo(czytaj redakcja) do podziału społeczności lokalnej. Jak łatwo przychodzi wam ferowanie wyroków. Z góry wskazaliście winnego, podsyciliście napięcie, ciesząc się, że „został wbity kij w mrowisko”.

Gratuluję!

 

 

Szanowna Pani Senator!

 

W ramach walki z „przeżytkami pokomunistycznymi”, proponuje złożyć w Sejmie RP wniosek o kasację wszystkich dyplomów, tytułów naukowych, uzyskanych w tamtym okresie.

 

 

                                                               Z ogrodowym pozdrowieniem.

                                                       Leonard Niewiński – działkowicz z Gdyni

 

Gdynia 16.02.201.

 

 Do wiadomości:

- Prezes PZD – E. Kondracki,

- Prezes OZ Pomorski – Cz. Smoczyński

 

 

 

 

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.