Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Szkolenie Komisji Rewizyjnych i Prezesów ROD w Zabrzu - 14.02.2017

W dniu 13.02.2017 r w Delegaturze Rejonowej w Zabrzu odbyło się szkolenie przewodniczących ogrodowych komisji rewizyjnych. W szkoleniu uczestniczyli również prezesi rodzinnych ogródków działkowych. Szkolenie prowadził przewodniczący OKR Pan Zenon Jabłoński i członek OKR Pan Leszek Bucki.

Na początek omówili aktualną sytuację w Związku, zwrócili szczególną uwagę na medialne ataki na PZD. Omówiono wytyczne Okręgowej Komisji Rewizyjnej PZD dla Komisji Rewizyjnych ROD w zakresie przeprowadzania kontroli w ROD. Przewodniczący OKR poinformował, że dokumenty dotyczące Komisji Rewizyjnych znajdują się na stronie- www.slaski-ozpd.pl, we wzorach dokumentów „Komisja Rewizyjna”. Omówiono tryb i zwołanie zbliżających się Walnych Zebrań. Uczestnikom szkolenia przedstawiono stan prawny działania Komisji Rewizyjnej ROD oraz pracy Zarządu ROD.

Szkolenie rozwiało część wątpliwości uczestników oraz wskazało sposoby rozwiązywania konfliktów, które zdarzają się między Komisją Rewizyjną a Zarządem ROD. Szkolący udzielili odpowiedzi na zadawane przez uczestników pytania odnośnie pracy Komisji i Zarząd ROD. Uczestnicy szkolenia przyjęli również dwa stanowiska w sprawie nieuzasadnionych ataków medialnych na działkowców zrzeszonych w PZD.

Leszek Bucki - członek OKR

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio