Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Szkolenie dla kadr w Szamotułach - 13.02.2017

W dniu 9 lutego 2017 roku w Szamotułach spotkali się prezesi, wiceprezesi, sekretarze oraz przewodniczący ogrodowych komisji rewizyjnych z terenu  działania Kolegium Prezesów Rodzinnych Ogrodów Działkowych Oborniki/Szamotuły.

 Szkolenie składało sie z dwóch części. W części pierwszej  Prezes  Sylwester Chęciński omówił aktualną sytuację w Związku. Zwrócił szczególną uwagę na medialne ataki na PZD, zamieszkiwanie na działkach, działania Związku i OZ na rzecz ogrodów i działkowców.

W drugiej części Jan Molski omówił przygotowanie oraz przebieg walnych zebrań sprawozdawczych za 2016 rok. Zebrani wyposażeni zostali w kompletną wiedzę dotyczącą przygotowania planów pracy, planów finansowych oraz planów inwestycyjnych na 2017 rok.

W trakcie szkolenia  Prezes Chęciński wręczył dyplomy uznania Prezydium Krajowej Rady PZD osobom zaangażowanym w powszechny przegląd działek w 2016 roku.

Uczestnicy szkolenia przyjęli  również stanowisko w sprawie nieuzasadnionych ataków medialnych na działkowców zrzeszonych w PZD. 

Jan Molski/Oborniki

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.