Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Narada szkoleniowa dla księgowych, komisji rewizyjnych i prezesów ROD z rejonu Siedlec - 09.02.2017

W dniu 02.02.2017 r. w Siedlcach odbyła się narada szkoleniowa dla prezesów zarządów ROD, księgowych i komisji rewizyjnych ROD z terenu działania siedleckiej Delegatury OZM PZD.

 W szkoleniu brał udział I wiceprezes OZM PZD  p. Grzegorz Oracz. Na wstępie zapoznał zebranych z aktualną sytuacją w ROD ze szczególnym uwzględnieniem OZM. Odniósł się również do materiałów szkalujących PZD emitowanych w I programie TVP i publikacjach  prasowych na łamach Gazety Wyborczej. W tej sprawie uczestnicy szkolenia przyjęli stanowisko.

Podczas, szkolenia dla księgowych zostały omówione sprawy związane ze sporządzaniem rocznego bilansu w ROD, właściwymi zapisami  na kontach księgowych oraz zmianami w umowach zlecenia.

Komisje Rewizyjne ROD zostały zostały zapoznane ze sposobem prawidłowego przeprowadzenia badania bilansu rocznego oraz poszczególnych sprawozdań finansowych  i preliminarzy finansowych na 2017 r. Uczestnicy spotkania wysoko ocenili sposób przeprowadzenia szkolenia i uznali za bardzo przydatne.

 

Teresa Radzikowska

kierownik biura Delegatury OZM PZD

w Siedlcach

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio