Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

„Ojciec Mateusz” w ROD „Meran” w Otwocku - 07.02.2017

Z początkiem lutego niezwykli goście zawitali do jednego z otwockich ogrodów działkowych. Twórcy popularnego serialu telewizyjnego „Ojciec Mateusz” wybrali do nakręcenia filmu działki i teren ROD „Meran” w Otwocku, gdyż ich zdaniem to jedno z najbardziej malowniczych, położonych w leśnej scenerii  miejsc na terenie powiatu.

 

Do nagrania sceny na terenie działek w ROD „Meran”, która w filmie trwać będzie około pięciu minut, zaangażowanych zostało kilkadziesiąt osób obsługi technicznej, autokar, dźwig, wóz-garderoba, agregat prądotwórczy, samochody techniczne, kilkanaście reflektorów, kilka kamer i setki metrów kabli.

Wytrwałym, czekającym na mrozie sympatykom postaci tytułowej „Ojca Mateusza”,  jej odtwórca  Artur Żmijewski wręczył swój autograf. Cieszy fakt, że ogrody działkowe i ich zalety doceniane są nie tylko przez działkowców, ale także przez znanych aktorów i ludzi sztuki filmowej, co niewątpliwie pomoże promować idee ogrodnictwa działkowego. Zapraszamy ponownie i czekamy na kolejne odcinki.

Zdjęcia przekazała pani Beata Poniatowska z WOiSS Starostwa Powiatowego.

 

Janusz Goliński

Prezes Zarządu ROD „Meran” w Otwocku

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio