Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Narada szoleniowa przedstawicieli ROD z rejonu Ostrołęki - 27.01.2017

26.01.2017 r w świetlicy ROD „Czeczotka” w Ostrołęce odbyła się narada szkoleniowa z udziałem prezesów, przewodniczących Komisji Rewizyjnych, skarbników i księgowych ROD z rejonu Ostrołęki. Naradzie przewodniczył przewodniczący Komisji Rewizyjnej Okręgu Mazowieckiego Pan Zbigniew Parys.

 

Na wstępie zapoznał on zebranych z aktualną sytuacją PZD ze szczególnym uwzględnieniem Okręgowego Zarządu Mazowieckiego. Odniósł się również do materiałów szkalujących PZD, emitowanych w TVP1 i publikowanych w Gazecie Wyborczej – opartych na kłamstwach i pomówieniach.

joomplu:2312

W drugiej części narady prezesi ROD omówili sprawy związane z zebraniami sprawozdawczymi a następnie specjalista  d/s inwestycji OZM PZD pani Agnieszka Pieskow – Makowska przedstawiła cały proces prowadzenia inwestycji w ROD od zaplanowania  do rozliczenia.

joomplu:2317
Grupa finansowo – księgowa i przewodniczący Komisji Rewizyjnych ROD zostali przeszkoleni przez główną księgową OZM PZD panią Monikę Wójcik i panią Monikę Jedlińską. Pan Zbigniew Parys wyjaśnił rolę i zadania jakie stoją przed Komisjami Rewizyjnymi Ogrodów. W naradzie wzięło udział 35 osób, a jej uczestnicy zgodnie stwierdzili, że narada była bardzo potrzebna. Wyjaśniła wiele problemów i wątpliwości.

joomplu:2310

 

Opr.:

Jan Nowociński

kierownik Biura Zamiejscowego

OZM PZD w Ostrołęce

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio