Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Dzień Babci i Dziadka w ROD "Zdrowie" w Nowej Rudzie - 27.01.2017

W Dniu Babci i Dziadka wszystkie wnuczki i te małe, i te już dorosłe, składają dziadkom najserdeczniejsze życzenia, radości i zdrowia. Zarząd ROD „Zdrowie” w Nowej Rudzie postanowił zaakcentować rolę dziadków w rodzinie i zorganizował im mały wysęp artystyczny dzieci ze szkoły podstawowej. Dzieci w swoim występie podkreśliły, że dziadkowie dla rodziny stanowią źródło siły i wsparcia, dają motywację do działania oraz zajmują istotne miejsce w ich życiu.

Jak twierdzi wiceprezes ROD „Zdrowie” - Pan Jarosław Ubik, po udanym występie pod opieką wychowawczyni Pani Magdaleny Lichwy dzieci wręczyły dziadkom wykonane przez siebie laurki   i kwiaty a wspólna zabawa i śpiewy w ogrodowym Domu Działkowca trwały do zmierzchu.

Na przykładzie tej małej uroczystości daje się wyraźnie  zauważyć, że relacje działkowców                     z dziećmi i ze swoimi wnukami budowane są przez wzajemne wsparcie i troskliwość, a wspólna zabawa utrwala nie tylko więzi rodzinne, ale i przybliża dzieci do poznania roli i znaczenia ogrodów działkowych, do poznania dlaczego działka w życiu ich dziadków spełnia tak ważną rolę. 

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio