Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Prezes ROD Jaśmin w Łagiewnikach nominowany do nagrody Człowiek Roku 2016 w Bytomiu - 20.01.2017

W Bytomiu trwa plebiscyt Człowiek Roku 2016. Internauci serwisu bytom.naszemiasto.pl oraz Czytelnicy Dziennika Zachodniego decydują, kto w 2016 roku zasłużył na ten tytuł. W ubiegłych latach głosowanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Wśród tegorocznych kandydatów jest też działkowiec. To jeden z najmłodszych Prezesów ROD — Dawid Dąbrowski, który od dwóch lat kieruje ROD Jaśmin w Łagiewnikach.


Dzięki jego działaniom, ROD intensywnie rozwija się i integruje. Ponadto jest on także wiceprezesem stowarzyszenia Aktywne Łagiewniki działającego na rzecz mieszkańców dzielnicy, organizującego wakacje i ferie dla dzieci oraz festyny. Bierze też udział w innych akcjach społecznych na terenie swojego miasta. Łączy pasję działkową z pracą społeczną na rzecz całej społeczności miejskiej. - To sprawia, że jego osoba została dostrzeżona w plebiscycie, który ma właśnie na celu docenienie tych osób, które na co dzień robią więcej niż wynika to z ich codziennych obowiązków. Dobro które człowiek daje innym, często ałych sprawach powraca.

Sam fakt, iż moja kandydatura znalazła się pośród kilku innych bardzo zasłużonych dla miasta osób jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Cieszę się, że mogę pomagać innym i w ten sposób także wpływać na pozytywne postrzeganie rodzinnych ogrodów działkowych i środowiska działkowego — mówi Krajowej Radzie PZD nominowany w plebiscycie bytomskim prezes ROD Jaśmin w Łagiewnikach. Dawid Dąbrowski deklaruje, że niezależnie od wyniku końcowego, tak duże wyróżnienie zmobilizuje go do dalszej pracy i pomoże osiągnąć nowe cele.


Więcej informacji:
http://bytom.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/dawid-dabrowski,37946,1660034,t,id,kid.html
ai

 

AH

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio