Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydawnictwa

Już w kioskach! Lutowy „Mój Ogródek”, nie przegap! Tylko 2,49 zł! - 20.01.2017

 W bieżącym numerze doradzamy jak stworzyć kolorową rabatę na działce, atrakcyjną od wiosny do zimy. Zachęcamy do uprawy bylin – bogatej grupy roślin, których walory ozdobne zaspokoją nawet najbardziej wybredne i wyszukane gusta.

 

W lutowym numerze przedstawiamy oryginalne odmiany roślin iglastych o naturalnie żółtej barwie ulistnienia, doskonałe do działkowych kompozycji.

 

Podpowiadamy również, jak odmłodzić stare drzewa owocowe, tak aby w nadchodzącym sezonie prezentowały się zdrowo i szybko rodziły upragnione, dorodne owoce.

 

Pomagamy wybrać odpowiedni nawóz do ogrodu, a także wyjaśniamy różnice po między dostępnymi na rynku rodzajami torfów.  

 

 

Szczególnie polecamy:

Pomysł na warzywnik – Warzywnik nie musi być nudny! Tylko u nas znajdziecie kreatywne rozwiązania na nowy, atrakcyjny i użyteczny ogród warzywny.

Najlepsze wiśnie – Nie ma to jak z własnej działki! Z naszym doborem odmian będziesz cieszyć się zdrowymi, pysznymi i dorodnymi owocami!

Rośliny a uczulenie – Już teraz pyli leszczyna...a wiosna dopiero za miesiąc! Nie daj się alergii! Sprawdź, jakie rośliny i w jaki sposób mogą nas uczulać?

Przezorny, przygotowany – Bądź lekarzem swoich roślin, zadbaj o nie w nowym nadchodzącym sezonie! Prawidłowo diagnozując wroga – szkodnika, możesz skutecznie pomóc swoim roślinom!

 

W lutowym „Moim Ogródku” każdy znajdzie coś dla siebie i na swoją kieszeń! Zapraszamy

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.