Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Spotkanie działkowców ze Starostą Pilskim - 20.01.2017

19 stycznia 2017 r. działkowcy z Piły spotkali się z Eligiuszem Komarowskim Starostą Pilskim. Działkowców reprezentowali: Marian Praczyk Prezes OZ, Marian Ostaszewski Sekretarz Prezydium OZ i Prezes ROD „Kalinka”, Czesław Wiśniewski Przewodniczący Kolegium Prezesów ROD powiatu pilskiego i Prezes ROD „Za Parkiem”, Genowefa Chomont Prezes ROD „Gwda”, Tadeusz Truty Prezes ROD im. gen. Władysława Sikorskiego, Ryszard Grzelak Prezes ROD „Malwa” i Andrzej Kierzkowski Prezes ROD im. Stanisława Staszica.

Spotkanie poświęcone było omówieniem współpracy w 2017 roku i możliwości wsparcia w realizacji programów przez ogrody. Wśród poruszanych tematów omawiano m.in. sprawę konserwacji rowów melioracyjnych przebiegających przez kompleks ogrodów usytuowanych w rejonie ul. Paderewskiego w Pile, zwrotu do Skarbu Państwa niewykorzystanego terenu około 40 ha w ROD 40 Lecia WP w Pile, wykonania opłotowania po częściowej likwidacji ROD im. Wł. Sikorskiego w Pile i in.

Po dyskusji Starosta Pilski E. Komarowski zaprosił działkowców na kolejne spotkanie w pierwszej połowie lutego na którym przedstawi możliwości udzielenia wsparcia w rozwiązanie poruszanych problemów.

Spotkanie przebiegało w miłej i rzeczowej atmosferze.

KA 

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio