Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Stanowiska i listy

List szczecińskiego działkowca do Adama Michnika - 19.01.2017

Redaktor Naczelny Gazety Wyborczej

ADAM MICHNIK.

SZANOWNY PANIE REDAKTORZE.

 

Z wielkim oburzeniem i rozczarowaniem przeczytałem kolejny artykuł red. Marcina WÓJCIKA, „Ruch oporu na działkach", który za pomocą przekłamań oszczerstwa i fałszywego oskarżenia, obraża działaczy i działkowców tworząc kłamliwy obraz o pracy Polskiego Związku Działkowców.

Jest to celowe nieuzasadnione zdeptanie dobrego imienia działkowców. Działkowcy się nie godzą na rozszerzane kłamstwa i pomówienia.

Oczekujemy przeprosin oraz złożenia sprostowań w prasie.

Jesteśmy organizacją pozarządowa utrzymującą się/z opłat członków ogrodów, uczciwie i demokratycznie są wybierane władze ogrodu i prowadzona działalność i w dużo ogrodach służymy pomocą biedniejszym i bezdomnym ponosząc dodatkowe koszty ich utrzymania.

Nie narzekamy, bo wiemy że należy pomagać uboższym i słabszym. To jest normalne. Ale nie jest normalne, gdy były wyrzucony działkowiec za łamanie obowiązującego prawa mści się na organizacji, a organizacja to my działkowcy. Tak się nie godzi. Nie sprawdza się faktów i publikuje się na cały kraj.

PANIE REDAKTORZE

Tak jak Pan zna walkę zła z dobrem to mało jest ludzi.

Prosimy o wpłyniecie na Panów Redaktorów by prezentowali fakty i uczciwość a nie kopali przepaści pomiędzy naszym polskim społeczeństwem które jest podzielone z różnych przyczyn. To mimo wszystko, nie dolewajmy wybuchowej mieszanki, by istniejąca nieuzasadniona wrogość brała górę nad poszanowaniem porządku i drugiego człowieka.

Z wyrazami poszanowania Szczeciński działkowiec

Kuc Lucyna

ROD "Wycieczkowa" w Szczecinie

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.