Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Stanowiska i listy

"Nie uwierzę już w żadne słowo wypowiedziane przez okrzyczaną, nagradzaną Panią dziennikarz TVP" - 10.01.2017

Tak jak medal ma dwie strony, tak nic nie jest tylko białe ani do końca czarne.

Stowarzyszenie Polskiego Związku Działkowców niczym nie różni się od innych organizacji pożytku publicznego działających w realiach polskich. Nie jest więc właściwe aby na podstawie jednego incydentu, pomówienia, opiniować działalność całego związku.

Kiedy słyszałam zapowiedź programu Anity Gargas, ciekawa byłam jej reportaży. Wierzyłam w bezstronność w ocenie podejmowanych tematów. Jednak od momentu nadania przez TV reportażu o ogrodach działkowych PZD, nie wierzyłam własnym uszom. Przedstawianie całej organizacji w tak niekorzystnym świetle na podstawie niesprawdzonych informacji jest dalece nieprofesjonalne.

Nie uwierzę już w żadne słowo wypowiedziane przez okrzyczaną, nagradzaną Panią dziennikarz TVP. Mniemam, że każdy z podejmowanych przez A.G. tematów trafnie zmanipulowanych, przedstawianych w formie sensacji dobrze można sprzedać.

I tak właśnie stało się w przypadku Rodzinnych Ogrodów Działkowych. Bo łatwo rzucić kamieniem i nie martwić się w kogo on trafi, kogo zaboli czy zrani.

Nie brakuje w związku mniejszości, która dużo krzyczy we własnym interesie i jest słyszalna. Gmatwa rzeczywistość dla własnych potrzeb, zaciera i psuje dobre imię organów ogrodu.

Całe rzesze działkowców latami pracują na rzecz działkowców i swojego ogrodu, bez podziękowania i uznania ich zasług. Im poświęćmy więcej uwagi, podziękujmy za pracę.

Ewa Rogala działkowiec ze Szczecina

 

Powrót

Copyright © 2020 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio