Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Narada szkoleniowa prezesów zarządów ROD miasta i rejonu Torunia - 27.12.2016

Grudzień na stałe zapisał się już jako okres podsumowań mijającego roku oraz wstępnych planów co do roku nadchodzącego i związanych z tym zamierzeń. 19 grudnia 2016 roku w samo południe, w świetlicy Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Elana” w Toruniu spotkali się prezesi zarządów ROD miasta i rejonu Torunia.

Otwarcia narady szkoleniowej dokonał prezes Okręgowego Zarządu Toruńsko- Włocławskiego Polskiego Związku Działkowców – p. Piotr Gadzikowski. Po przywitaniu wszystkich przybyłych, pierwszym z punktów narady było wręczenie okolicznościowych dyplomów z okazji jubileuszu 35-lecia Polskiego Związku Działkowców dla najbardziej zasłużonych osób pracujących społecznie na rzecz dobra rozwoju ogrodów działkowych.

W kolejnych punktach narady szkoleniowej zostały bardzo szeroko omówione problemy, z którymi przychodzi się borykać działkowcom oraz całemu Związkowi. Chyba jako jedyne w Polsce stowarzyszenie borykamy się z odwiecznymi atakami zarówno ze strony ugrupowań politycznych jak i urzędów administracji publicznej. Zmasowane w ostatnim czasie ataki medialne potwierdzają tą regułę. Z racji kończącego się roku prezes Okręgowego Zarządu Toruńsko – Włocławskiego PZD dokonał wstępnego podsumowania mijającego roku.

Nie obyło się oczywiście bez życzeń Bożonarodzeniowych i Noworocznych, zebrani życzyli sobie przede wszystkim zdrowia, radości i spokoju na ten Nowy Rok.

 

Lena Siemiątkowska

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio