Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

"PZD zawsze nas wspiera i służy pomocą" - 08.12.2016

Szanowni Państwo,

Po przeczytaniu artykułu z 21 listopada 2016 w gazecie wyborczej “wojny ogrodowe“ jestem zbulwersowana tym co piszą ludzie. Skąd w tych ludziach tyle jadu. Przecież nie wszystkich można oceniać tą samą miarą. Nie wiem w którym bloku mieszka Pani Grażyna Kos, ale ja mieszkam akurat przy ogrodzie  im. Augustyna Czarneckiego od 32 lat. Patrząc z okna oraz codziennie przechodząc widzę ile ci ludzie robią dla ogrodu i jak on się zmienił poprawiając estetykę ogrodu oraz wygodę działkowców.

Działam w Zarządzie lecz na innym ogrodzie. Wiem jaka jest to ciężka praca bo przecież nie jesteśmy na etacie. I proszę mi wierzyć, że zdarzają się też osoby które pochopnie i bez żadnych podstaw potrafią oskarżać struktury Zarządów jak i Polski Związek Działkowców.

Zastanawiam się jaki jest cel tego ruchu oporu przeciw PZD, co to za nagodnka. Jest to obrzydliwe niesprawiedliwe oczerniać wszystkich po złapaniu jednej czarnej owcy bo takie zdarzają się wszędzie i  w każdej dziedzinie. Rodzinne Ogrody Działkowe to zielone płuca miast oraz miejsca w których można odpocząć. I wiele osób z tego korzysta a PZD zawsze nas wspiera i nieprawdą jest że pobierają tylko składki. Służą zawsze pomocą zarówno w sprawach bieżących jak i prawnych. Dofinansowania do inwestycji to też wielka pomoc dla ogrodów.

Prezes ROD im.gen.Sikorskiego w Chorzowie

Irena Augystyniak

Powrót

Copyright © 2022 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio