Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

JUŻ JEST! NOWY, GRUDNIOWY „Mój Ogródek” Cena tylko 2,49 zł! - 21.11.2016

JUŻ JEST! NOWY, GRUDNIOWY „Mój Ogródek”

Cena tylko 2,49 zł!

W grudniowym numerze polecamy nowy cykl – „Iglaki nie muszą być nudne”, w którym przedstawiona została bogata oferta możliwości zastosowania tej grupy roślin na działce.

Podpowiemy jak chronić krzewy przed rozłamaniem, czyli mechanicznym uszkodzeniem zdrewniałych pędów pod wpływem wiatru, ciężkiego śniegu lub zamarzającego deszczu.

W numerze przedstawiamy zalety i wady uprawy warzyw metodą współrzędną, która poleca sadzenie kilku gatunków obok siebie. Podpowiemy gdzie taka metoda sprawdza się najlepiej i jakie gatunki ze sobą dobrze rosną, a jakich lepiej razem nie sadzić.

Zainspirujemy również do stworzenia na działce falistej rabaty – optycznie powiększającej działkę, a także przedstawiamy niezwykłą pasję działkowców tworzących oryginalne rzeźby i przedmioty w tykwach.

 

Polecamy także:

Świąteczny dom – Czy już wiesz czym i jak świątecznie przystroisz mieszkanie? Jeśli nie, to ten artykuł jest dla Ciebie! Sprawdź i skorzystaj z naszych pomysłów!

W trzech stylach – To doskonała ściągawka, dla tych którzy chcą stworzyć wielogatunkowe, atrakcyjne rabaty na działce. Tylko u nas znajdziesz gotowe projekty rabat w różnych stylach!

Warzywa karotenowe – Nie tylko marchewka jest źródłem karotenu! Sprawdź co warto posadzić na swojej działce, aby mieć własne zdrowe i wartościowe warzywa bogate w β-Karoten (prowitaminę A)!

Rabata z różami – Jesień i zima to doskonały czas na planowanie działki. Tylko u nas znajdziesz gotowe projekty z rabatą różaną w roli głównej!

 

W grudniowym „Moim Ogródku” każdy znajdzie coś dla siebie i na swoją kieszeń! Zapraszamy!

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.