Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Szkolenia dla nowych użytkowników działek w okręgu toruńsko-włocławskim - 20.10.2016

Jesień jest okresem, w którym w Okręgu Toruńsko – Włocławskim Polskiego Związku Działkowców odbywają się szkolenia dla nowych użytkowników działek. Tym razem przeprowadzenie szkoleń zostało zaplanowane na miesiąc październik i listopad.

Szkolenia prowadzone są w ośrodkach szkoleniowych w Toruniu, Włocławku i Grudziądzu. Kolejne szkolenia odbywać się będą w Brodnicy, Chełmnie i Chełmży. Odbywają się one zgodnie z programem szkoleń przyjętym uchwałą nr 7/2/2016 Prezydium Okręgowego Zarządu Toruńsko – Włocławskiego Polskiego Związku Działkowców z dnia 15 lutego 2016 roku.

Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych wykładowców, którzy prowadzą zajęcia przy użyciu środków audiowizualnych. Przyjęta forma szkoleń jest bardzo przejrzysta i dostępna, łatwo odbierana przez działkowców, ciesząca się olbrzymim zainteresowaniem.

Szkolenie dla nowych działkowców  jest podstawowym i najważniejszym szkoleniem w Związku, gdyż ma ono bezpośredni wpływ na sposób użytkowania i zagospodarowania działki, przestrzeganie przepisów związkowych ale także miejscowych, dobre stosunki sąsiedzkie w ROD oraz szeroko rozumiane funkcjonowanie w Związku.

opracowanie:

B. Łubkowska - Instruktor Ogrodnictwa OZ PZD

Powrót

Copyright © 2024 Polski Związek Działkowców All rights reserved.