Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Działkowcy z ROD "Jutrzenka" w Mysłowicach podsumowali sezon - 13.10.2016

8 październia br. działkowcy z ROD "Jutrzenka" w Mysłowicach spotkali się, by wspólnie świętować obchody Dnia Działkowca, a przy okazji podsumowac tegoroczny sezon działkowy. Podczas imprezy zasłużeni działkowcy odebrali wyróżnieania i nagrody, w tym m.in. brązowe i srebrne odznaki Zasłużonego Działkowca. Relację z imprezy opublikował portal "www.mysnet.pl".

Jak możemy się dowiedzieć ze słów Prezesa ROD "Jutrzenka" Jerzego Bilińskiego swoje działki w ogrodzie ma blisko 600 działkowców i próżno szukać działek zaniedbanych czy porzuconych, co świadczy o tym, że działki ciesza się tu ogromną popularnością.Ogród jest zadbany, a jest to zasługą Zarządu ROD, który przeprowadza przeglądy i dyscyplinuje niesumiennych działkowców.

- Chętnych na działki pod lasem na Ćmoku nie brakuje. Działki cieszą się popularnością nie tylko wśród seniorów i osób w średnim wieku - mówi na łamach "mysnet.pl" Prezes ogrodu. W jego opinii w ogrodzie dokonuje się wymiana pokoleniowa, przybywa ludzi młodych, którzy coraz chętniej wraz ze swoimi dziećmi wybierają tę właśnie formę spędzania wolnego czasu.

Jak podkreśla portal "mysnet.pl" zarząd "Jutrzenki" docenia pracę, jaka wykonują działkowcy i co roku nagradza tych, którzy wzorowo zagospodarowują swoje działki.

Opr. na podst. www.mysnet.pl

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio