Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Teatr Dzielnicowy zaprasza do ROD "Kwiat Wrzosu" w Katowicach - 11.10.2016

Inicjatywy podejmowane przez różnego rodzaju podmioty na terenach ogrodów działkowych to nie rzadkość. Wspólna inicjatywa w celu organizacji w ROD festynu, zabawy, czy jak w tym przypadku przedstawienia teatralnego bardzo cieszy zarówno działkowców jak i lokalnych mieszkańców. Takie inicjatywy sprzyjają rozwojowi społecznemu w tym integracji społecznej.

Teatr Dzielnicowy w Katowicach zorganizował cykl przedstawień, m.in. na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Kwiat Wrzosu" w Katowicach przy ul. Boya Żeleńskiego. W dniu 14.10. o godz. 19:00 każdy będzie mógł obejrzeć występ, bowiem wstęp na spektakl jest darmowy.

Spektakl "Autoportret z miastem w tle", sztuka inspirowana legendą wiedeńskiego kompozytora.

"Czterdziestoletni kierowca taksówki. Mężczyzna inteligenty i pełen osobistego uroku, z lekką nadwagą, wywołaną zapewne słabością do włoskich przysmaków...Tak, to właśnie nasz bohater. Z pozory zwyczajny. Ma jednak niecodzienne hobby: tworzy własną, alternatywną mapę miasta - zbudowaną z dźwięków. W ten sposób odnajduje ład i harmonię świata. Pewnego dnia, do jego taksówki wsiada człowiek, który na zawsze odmienia jego życie....Posta, oszczędna forma narracyjna. Tło spektaklu stanowi muzyka klasyczna i dźwięki miasta.

Zapraszamy wszystkich.

Zarząd ROD "Kwiat Wrzosu"

Powrót

Copyright © 2023 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio