Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Z życia ROD

Święto dożynkowe w ROD "1-go Maja" w Myśliborzu - 30.09.2016

W dniu 17 września 2016r. w ROD „im. 1-go Maja” w Myśliborzu odbyły się dni działkowca. Na początku uroczystości prezes ogrodu Jerzy Jankowski przywitał przybyłych działkowców i zaproszonych gości w tym Burmistrza Miasta i Gminy  Piotra Sobolewskiego wraz z małżonką. Został odegrany hymn działkowców.

Następnie  odczytano list od Prezesa Okręgu PZD w Szczecinie skierowany do uczestników uroczystości z okazji 35 lat powstania PZD.

Burmistrz Miasta i Gminy Myślibórz odczytał swój list skierowany do wszystkich członków i przyjaciół ROD „im. 1-go Maja”.  – „Proszę przyjąć wyrazy uznania za wysiłek i zaangażowanie w dbaniu o działkowe plony tworząc tym samym pozytywny obraz działkowca i piękny wizerunek Naszej Gminy”.

 

Wyróżniającym się działkowcom w pracach na rzecz ogrodu wręczono pamiątkowe medale okolicznościowe 35 lat PZD. Na uroczystości zorganizowano zawody :

> Strzelanie z wiatrówki

> Przeciąganie liny , oraz konkursy związane z wiedzą ogrodniczą.

 

Zwycięscy z poszczególnych konkurencji otrzymali nagrody.

 

Był poczęstunek dla wszystkich uczestników. Pieczone kiełbaski, grochówka, pieczona kaszanka i napoje. Najmłodsi otrzymali słodycze i napoje.

 

Odbyła się również zabawa integracyjna przy orkiestrze, która trwała do godzin wieczornych.

 

Na koniec uczestnicy podziękowali organizatorom za tak wspaniałą imprezę z życzeniami powtórki w przyszłym roku.

 

 

Członek Prezydium OZ w Szczecinie

Jerzy Jankowski

Powrót

Copyright © 2020 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio