Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Bezpłatny kurs języka angielskiego w ROD „Plon” w Chełmie. Nie tylko dla działkowców! - 29.09.2016

W ramach Projektu „PRACA BEZ BARIER – AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI JĘZYKOWYCH” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Plon” w Chełmie wspólnie z Centrum Szkoleniowo Doradczym zapraszają na: bezpłatny kurs języka angielskiego od podstaw – pełny poziom A1.

Projekt kierowany jest do osób powyżej 25 lat, które posiadają niskie kwalifikacje oraz do osób, które mieszkają, pracują lub uczą się na terenie województwa lubelskiego. 

Zgłaszać mogą się osoby, które nie posiadają udokumentowanej znajomości języka angielskiego oraz pracują w szeroko rozumianym sektorze usług na stanowisku związanym z obsługą klienta lub szukają pracy na takim stanowisku. 

Informacja nadesłana przez Zarząd ROD "Plon" w Chełmie cieszy także z tego względu, że kurs kierowany jest w szczególności do osób w wieku 50+ oraz do osób z niepełnosprawnościami. 

Wszystkich działkowców i ich rodziny z terenu miasta Chełma zapraszamy do zgłaszania się do Centrum Szkoleniowo-Doradczego w Chełmie, przy ul. Lwowoskiej 13R.

Lub pod numerami telefonów bezpośrednio do organizatorów kursu: 533 933 289 lub 530 323 548.

MBPowrót

Copyright © 2020 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio